Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WGYHI Бања Пластични корпата за Ѓубре,Coverless Спалната соба Дневна Соба Канцеларија Ѓубре Може да Компактен Wastebasket Плоштадот корпата за Ѓубре-Б-Големи

WGYHI Бања Пластични корпата за Ѓубре,Coverless Спалната соба Дневна Соба Канцеларија Ѓубре Може да Компактен Wastebasket

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, својата, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Избрише се чистат со влажна крпа. [ТРАЈНИ Тие навивам погодно во мали простори или веднаш до toilet2.Погоден за секое место : тенок дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни дупки и мали простори.Добро се вклопува во бањи, канцеларии или каде просторот е ограничен.3.Лесен За Чистење : барел направени од PP материјал го прави ова ѓубре полесно да се чисти,Вие само може да се отстрани капакот, исплакнете кофа со вода, користете партал или можете да користите четка директно.4.Вашиот избор е повеќе од само еден корпата за ѓубре,И тоа 's исклучителна живот на уметноста,Детали се направи семеен живот повеќе возбудлив и beautiful5.долгорочна употреба,економски,заштита на Животната средина,Погодност,health6.Откриени отворање,Притисок прстен дизајн,Добие подобро искуство.

Спецификација

Избор на клиент