Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Корпата за ѓубре со Капак Пингвините на Сина Лесна Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени Нозе Отпад Кошница за Бања Кујна, Спална соба 7L/1.8 Литри

Корпата за ѓубре со Капак Пингвините на Сина Лесна Притиснете Покрие Мали Ѓубре за Отпадоци Круг со Дрвени Нозе Отпад Кошница

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Големина и Дизајн】8.6"x14.3", држи до 7 литри / 1.8 литри на отпад Круг дизајн.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, со 3 вештачки дрвени нозе поддршка, погоден за сите дома стилови. 【Еден Допир корпата за Ѓубре Со Капак】Само еден прст и еден допир на копче за да го отворите и затворите корпата за ѓубре.Едноставен и лесен.Корпата за ѓубре со капак, совршен за крие ѓубре и блокирање мирис, ефикасно спречување истури ѓубре и отпадоци spills, да се грижи за домот здравје. 【Хуманизирано Дизајн】ѓубре може да е опремен со хуманизирано внатрешна рамка, која може да се поправи на ѓубре торба така што на ѓубрето нема да се истури или shift.И оваа хуманизирано дизајн го прави лесен и хигиенски да се промени кеси за отпадоци и полесно да се чисти.Поддржани од страна на три вештачки дрвени нозете, тоа е здрав и водоотпорен, и зголемената дизајн ви овозможува да се фрли ѓубре без виткање надолу. 【Модерен & Користете】Ние нудиме различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, поубаво отколку традиционалните ѓубре лименки.Погоден за голем број на сцени, како што спална соба, дневна соба, купатило,трпезарија, студија, кујната или канцеларија, итн.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.Тоа ќе го направи вашиот дом повеќе убава и чиста. 【Топло Подарок】Нашите ѓубре лименки се направи совршен подарок избор со својот уникатен дизајн.Без разлика дали тоа е за годишнината, денот на Благодарноста, birthday (роденден), или housewarming партија, тоа е топол и уникатен подарок.

Спецификација

Избор на клиент