Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ASAHI 2 Y Цедилка, Приклучок/Навој, 20 Мрежа, 13-5/16 Должината, ПВЦ

ASAHI 2 Y Цедилка, Приклучок/Навој, 20 Мрежа, 13-5/16 Должината, ПВЦ

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Предмет : Y Цедилка Цевки, Големина : 2" Тип на Врска : Грло/Навој Домување Материјал : ПВЦ Max.Притисок : 150 psi Должина : 13-5/16" Екран Материјал : ПВЦ Microns : 840 Mesh : 20 Заптивка Материјал : EPDM Max.Течност Темп. : 120 Степени F Стандарди : NSF-61.

Спецификација

Избор на клиент