Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Престиж сигурносен Вентил за Популарна и Популарни Плус Алуминиум Притисок Cookers

Престиж сигурносен Вентил за Популарна и Популарни Плус Алуминиум Притисок Cookers

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сигурносен Вентил.Погоден за Популарни Модели.Вистински Производ од Престиж.Добро Дизајниран.Направени во Индија.Престиж сигурносен Вентил за Притисок Cookers.Совршено се вклопува.Направени во Индија.Добро спакуван во оригинално пакување.Направени за Алуминиум Модели.

Спецификација

Избор на клиент