Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NTE5987, Диоди 200V 40A 2-Pin-DO-5 (5 Предмети)

NTE5987, Диоди 200V 40A 2-Pin-DO-5 (5 Предмети)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Набавувач : NTE Електроника Дел No : NTE5987 Ro HS : Да HTS : 85411000800 COO : US : 1 Конфигурација : Единствена Димензија : 20.08(Макс) x 17.4(Макс) x 22.9(Макс) mm Семејство : NTE5987 Максимален Непрекинат Напред Тековната : 40 На Монтажа : Студ Температурата на работа : -65 до 190 °C Пакување : N/A Врв Напред Напон : 1.3 V Врв Не-Повторувачки Бран на струјата : 500 Врв Обратна Струја : 15000 u A Врв Обратна Обновување Време : N/A Врв Обратна Повторувачки Напон : 200 V Pin Грофот : 2 Снабдувач Пакет : НЕ-5 Тип : N/Единица Мерка : По Секоја Погледнете Повеќе.

Спецификација

Избор на клиент