Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ladieshow Кабел Stripper Оптички Влакна Коаксијален Жица Цевка Директно Лак Ножот За Сечење Соголување Алатка

Ladieshow Кабел Stripper Оптички Влакна Коаксијален Жица Цевка Директно Лак Ножот За Сечење Соголување Алатка

DEN 243.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

★Жица stripper содржи 3 директно ножеви и 1 arc нож, погоден за одземање на надворешниот кожата на кабли со дијаметар од 3.2‑5.6 mm. ★Оваа алатка е исклучителна и лесен за ракување, лесно соголување на кабел без оштетување на оптички влакна. ★Може да се намали хоризонтално или вертикално, сечење на длабочина можат да бидат контролирани, и на инцизија е рамен. ★Погодни за внатрешна комплет оптички кабел обвивка, лента оптички кабел лабава цевка, CATV микро коаксијален кабел, итн. ★На stripper е опремен со враќа уред, што е повеќе труд‑за заштеда на енергија и безбедно да работат, и е погодна за различни електричар операции.Спецификација : Предмет Тип : Кабел Stripper Материјал : ПВЦ Сечилото Спецификација : директно 3 ножеви + 1 arc сечилото е Применливо Жица : 3.2-5.6 mm коаксијален кабел Пакет Листа : 1 x Кабел Stripper.

Спецификација

Избор на клиент