Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SmartSign - S-4310-AL-10 Приватна Сопственост - Не Лов, Не Trespassing Знак | 7 x 10 Алуминиумски Црна/Црвена со Бела

SmartSign - S-4310-AL-10 Приватна Сопственост - Не Лов, Не Trespassing Знак | 7 x 10 Алуминиумски Црна/Црвена со Бела

DEN 644.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

ИЗДРЖЛИВИ АЛУМИНИУМ.Знаци се направени од тешки-должност, 40 мили дебел алуминиумски.За разлика од челик знаци, нашите алуминиум знаци не рѓа.Знаци трае до 7 години надвор.ЗАОБЛЕНИ ЌОШИЊА.Знаци имаат заоблени агли и брус-бесплатно агли за безбедно ракување, подолг живот и професионален изглед.ЛАМИНАТ.Графика се заштитени од временските услови и злоупотреба.Графити може да се чисти надвор.Ламинат знаци outlast конкурентна unlaminated или overcoated знаци.ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Знаци имаат пред-удирани со тупаници/пред-расчисти дупки за монтажа.Планината со завртки, нокти, вратоврска-облоги или жици.Знак прилог додатоци не се вклучени.ДАДЕ ГЛАВИТЕ НАГОРЕ.Се пренесе вашиот Приватен Имот, Без Trespassing, Без Лов предупредување со овој знак - пред да мора да се заложи лично.

Спецификација

Избор на клиент