Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Redmi Забелешка 10 Про Max Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 10 Про Дијамантски Прстен Случај, Bling жив песок Хибрид Shockproof Мека Girly Браник Капак (Виолетова)

Redmi Забелешка 10 Про Max Случај за Xiaomi Redmi Забелешка 10 Про Дијамантски Прстен Случај, Bling жив песок Хибрид Shockproof

DEN 215.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

На HSRWGD Силна Стража Случај Покритие за Xiaomi Redmi Забелешка 10 Pro/ Xiaomi Redmi Забелешка 10 Про Макс беше наменета да им даде на вашиот телефон крајната заштита од нечистотии, прашина и гребнатини.Најслатката подарок за Божиќ/ Благодарение Давање / Денот на Вљубените!.Застана на работ и предниот браник обезбедува дополнителна заштита за вашиот екран & камера.Мулти Функционалност како Подарок случај за Xiaomi Redmi Забелешка 10 Pro/ Xiaomi Redmi Забелешка 10 Про Max, прилично Дизајн за вас Одличен подарок избор за себе, вашите пријатели и семејство.За HSRWGD Случај HSRWGD е професионална мобилен телефон случај продавачот, мобилен телефон случај ги опфаќа сите големи мобилни марки телефони, Apple, Samsung, Huawei, Сони, google, итн.За да додадете повеќе забава и задоволство во вашиот живот!3 месеци гаранција : Безусловно надоместок или слободни замени ако неисправни или било какви проблеми со квалитетот, живот-за време на пријателски услуги на клиентите. [ Најдобар Подарок за Девојки / Девојка] Тресат up!Нека овој сјај случај за Xiaomi Redmi Забелешка 10 Pro/ Xiaomi Redmi Забелешка 10 Про Max функции еден поспана, снежна топка-како ефект.Јасно мека TPU слој карактеристики капка отпор и рационализација на површината штит против случајно испакнатини, капки, и гребнатини со гламурозна допир на зрачења 5. [ Безбедно и Забавно случај за Xiaomi Redmi Забелешка 10 Pro/ Xiaomi Redmi Забелешка 10 Про Max] 3 слоеви течни случај е направен за безбедност заверена Еко-пријателски Бела Минерални Масла материјали. Едно Парче HSRWGD Случај.Уникатен дизајн, едноставен и елегантен, прецизни cutouts за лесен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.ЛЕСНО СЛУЧУВА - Лесен за инсталирање и отстранување на случајот, без никакви проблеми.Исполнет со убави око-фаќање на срце облик искра, течноста е затворен ,БЕЗОПАСНО и да се движат слободно.

Спецификација

Избор на клиент