Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Накит, кутии може да се користи за чување на разни видови на накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени

❀ Usge : Добар за одржување на мали дневни носат накит ❀ Простор Saver : на Сите ваши jewelries ќе биде уредно орга

Уметнички дизајн и висок симулација на виолина, појавата на овој накит кутија е роман и елегантен.Покри�

Овој Накит организатор случај направени од премиум пластика,атрактивна површина, трајни квалитет.Голе�

1.Функција : Двоен слој за складирање кутија, може да се сместат обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовниц

[ЗНАЧЕЊЕТО] Дизајн инспирација е допирање понуда.Како што знаете, Љубовта може да биде најдобрите и нају

МултиФункционални Веб има многу простор за чување на сите видови на мали нешта,како што чување cufflinks, о

5 cm)Види Перница Димензија : 3.Се ВКЛОПИ во ВАШАТА КОЛЕКЦИЈА : 9 мултиголемина прегради 1 фиока, 1 прстен нос

ТИП НА НАКИТ МОЖЕ да СЕ ЧУВААТ : Можете да ги зачувувате парчиња накит како прстени, обетки, синџири и pendan

✔Тоа може да се сместат прстени, нараквици, манжетни, обетки, обетки, брошеви, часовници и други сувенир�

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви�

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д�

УКРАСЕНИ : ентериерот е раканасликани и накит кутија е опфатено во една убава низа на сребро rhinestones на зл

Убава дизајн и светкава бои на мајката на бисер.Поединечно со уникатни рачно изработени корејски тради�

Постојат две опции за овој производ, еден слој на очила + решетки кутија, и еден слој на очила + решетки + п

Квалитет : Тие се дизајнирани со помош на квалитет картон, трајни хром и квалитет на хартија да создаде м

Роман Кутија Ѓердан Накит Екранот Стои Биста се класичен и елегантен начин за прикажување на вашите ѓер

Тежина 58.1 g (приближни).Должина : 3" Ширина : 2" Height : 2".Овој објект е посебна прилика keepsake подарок...

ЗА ПАТУВАЊЕ : да се Чува накит организирана и се заштитени со јасни прозорец zippered пошта.Лесно да се најде

★Тоа се прави преку промовирање на лак на најсовремена технологија, со високи технички барања, светла л

Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и пого�

*Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во р

Фиока тип голем капацитет : 4 класифицирани фиоки за складирање, dustproof и доказ 180° Молчи Ротари Отворање и

Szie : 9.1x5.5х5.5 Инчи,Сомот накит кутија со 3 фиоки;наредени внатрешни работи да се направи стилски изглед и �

Голем капацитет, златниот дел е разумно поставена, и повеќе накит може да се чуваат во тоа.Накит постои п

Зачувај вашето време 【Сомот поставата заштита】 : Кадифе Jewellry Организатор обвивка има добра потпора за

Најдете го вашиот накит во секунди со чување на нив во овие градите Цврстата структура ќе се обезбеди н

Мелодија : 30 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Даде некој посе�

Мека внатре ќе го заштити вашиот накит добро и нема да го оштети нив.Лесно да се носат и е погодно за вас �

Фабриката Места,со Висок Квалитет,Поевтини Price Dimensions : М : 7 x 9 cm / L : 9 X12 CM / XL : 10 X15 CM / XXL13 X18 CMSuitable за свадба ко

Разноврсна : Овој накит кутија е колекција на шминка огледало накит кутија, која може да се користи за шм

30 Забелешка Движење (ве молиме да се види точка опции за достапни песни).Дрво пломба : една црвена роза.На

Основа на производот е papiermâché, која не е инфериорен во однос на силата на дрво, но ви овозможува да креир

Двојно слотови врежан со прецизност да навивам вашата прстени безбедно.На една страна со екстра просто�

▲ Материјал : Abalone школки ▲ Трајни Внатрешноста : Наредени со црвено Кадифе Два Слоја Dividers внатре; Горни�

Цврстата структура ќе се обезбеди нејзината practicability и популарност Најдете го вашиот накит во секунди �

Тоа е одлично за лична употреба, продавница прикажува или дома декорација, убаво подарок за девојки и да

Гроздобер Стил Дрвена Кутија За Накит Ѓердан Складирање Кутија Случај Свадба Подарок.Класичната вкус, �

* Димензии : 26 x 16 x 28cm Голем капацитет, златниот дел е разумно поставена, и повеќе накит може да се чуваат в

❀ Пакет, вклучувајќи : 1 x Накит Кутија ❀ Добар за одржување на мали дневни носат накит ❀ Тоа може да се к�

Елегантен начин за да се организираат и да ги чувате вашите чај, исто така, може да се користи како keepsake и

Availlable во 2 различни бои Црна, Црвена боја.Ултра кадифен хривнија накит кутија совршен за давање подароц�