Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 11 Лајт, СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон Случај Покрие со Картичка Слотови Shockproof Покритие за Xiaomi Mi 11 Лајт - Воено Зелена

SHUNDA Случај за Xiaomi Mi 11 Лајт, СТП Кожен Паричник Флип Заштитна Телефон Случај Покрие со Картичка Слотови Shockproof

DEN 330.24
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Компатибилност] Паричникот случај специјално дизајнирани за Xiaomi Mi 11 Лајт. [Материјал] Направен од високо-квалитет СТП кожа и меки TPU, ултра-тенки двострано школка за заштита минимизира волумен и тежина и не се зголеми премногу оптоварување за време на употреба. [Погодно] Лесно да пристапите до сите копчиња, камери, звучници, и конектори, и можете да го полните без отстранување на случај.Прецизни засеци за да се задржи функции целосно достапни. [Мулти-функција], Вклучувајќи картичка џеб слот, може да се сместат вашата кредитна картичка, лична карта, визит картичка, со hands-free приказ на заградата на функцијата, може да се поддржи вашиот мобилен телефон, кога гледате филмови, читање е-книги, или гледање на презентации. [Заштита] надворешниот слој на СТП кожа обезбедува максимална заштита од гребнатини и триење.Мекото внатрешниот слој на TPU може да го намали влијанието на телефонот на телефонот кога тој е намален.Моќен магнет го чува затворена за да се обезбеди сигурноста на вашите лични предмети.

Спецификација

Избор на клиент