Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за BLU Студио G HD LTE Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за BLU Студио G HD LTE Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за BLU Студио G HD LTE за сите тоа го прави.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 1 TB за BLU Студио G HD LTE паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Сите права се задржани.Врз основа на внатрешни тестирање.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.

Спецификација

Избор на клиент