Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Metabo HPT Лизгачки Соединение Митра го Видов, 8-1/2-Инчен Нож, Ласерски Обележувач, LED Светло, 9.5 Amp Мотор, Прилагодлив Стожерот Ограда, 5 Година Гаранција (C8FSHES)

Metabo HPT Лизгачки Соединение Митра го Видов, 8-1/2-Инчен Нож, Ласерски Обележувач, LED Светло, 9.5 Amp Мотор, Прилагодлив

DEN 9096.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Истите алатки.Ново име.Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Ласерски Обележувач Систем за точно усогласување и предвидливи сечилото поставеност.Целосно прилагодливи LED работа светлина го осветлува маса од секој агол, за светла видливост.Позитивни митра запира за брза корекција на 15, 22.5, 31.6, и 45 степени лево и десно.Прецизни соединение парчиња со 48 степен bevel агол лево и 5 степен bevel агол десно.Стил : w/ Ласер.

Спецификација

Избор на клиент