Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Круша - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C026036-22)

Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Круша - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасните во неговата едноставност, Оригиналот се издвојува благодарение на својата широка палета на бои и модерен природни или патент да заврши.Недела-да-View (WTV), Недела-на-Два-Страници, Повеќејазични Планер, Од Дневник Рефил вклучени за 2022. Содржината опфаќа : Недела-да-Видете дневник, владетел/page фломастер, за да го направите листи, контактирајте листови, индексот, notepaper; Левата Рака Детали : Два картичка џебови, еден лизга џеб, две еластична пенкало циклуси, еден мултифункционален еластична држач; Десна Рака Детали : Едната се лизга џеб, еден ни трошка подлога џеб.Лични Големина : 6-3/4" х 3-3/4".Боја : Круша.Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасните во неговата едноставност, Оригиналот се издвојува благодарение на својата широка палета на бои и модерен природни или патент да заврши.Опремен со шест-прстен врзивно средство, индекси, избрани notepaper, владетел/page маркер, to-do листи, делот за контакти и адреси, и повеќејазични Недела-на-Два-Страници дневник.Оригиналниот организатор вклучува еден лизга џеб, еден ни трошка подлога џеб, два картичка џебови, еден лизга џеб, две еластична пенкало циклуси, и еден мултифункционален еластична држачот.Stitched пробиваат со заоблени агли и рака на затворање коло од елеганцијата на Оригиналот.Во текот на годините, на Filofax организатор еволуираше од едноставна лабава-лист систем во неразделен секојдневен додаток.На Filofax логото ветувања автентичноста и најдобрите изработка.Тоа е белег на беспрекорен квалитет, верува во светот, од 1921 година.

Спецификација

Избор на клиент