Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Timesuper Повеќенаменски Виси Мрежа Носителот Clothespin Кошница Торба Кујна Бања Складирање Организатор,Розова

Timesuper Повеќенаменски Виси Мрежа Носителот Clothespin Кошница Торба Кујна Бања Складирање Организатор,Розова

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Материјал : Полиестер.Должина и ширина околу 38 * 22cm (должина вклучувајќи кука) грешка за 1cm.Што виси кука има добар вчитување на капацитетот.Тоа е погоден за чување на облеката, козметиката и слично.Пакет се вклучени : 1 Clothespin Мрежа за Складирање Торба.

Спецификација

Избор на клиент