Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
15-15.6 Инчен Лаптоп Ракав Случај Се Справи Со Торба Neoprene Капак (Корални)

15-15.6 Инчен Лаптоп Ракав Случај Се Справи Со Торба Neoprene Капак (Корални)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

15-15.6 Инчен лаптоп ракав случај со две високо-квалитетни Патент и скриени справи.исто Дело слика за двострано.Изработени од мек, Neoprene, заштитете го вашиот лаптоп од гребење, шок и прашина.Слим-линија дизајн им овозможува на овој случај да се врши самостојна или се вклопуваат во вашата омилена торба.Внатрешни Димензии : 15" x 0.4" x 11" (Dxšxv), Надворешни Димензии : 15.7" x 0.8" x само 11,6" (Dxšxv), Компатибилен со сите 15"/ 15.4"/ 15.5"/ 15.6" Лаптоп. 24 часа услуги на клиентите поддршка, ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви прашања на лаптоп ракав.На YIDA 15.6 инчен Лаптоп случај обезбедува стилски заштита за вашиот Chromebook лаптоп, таблет или Лаптоп.Мода и шарени гласник торба треба да ви донесе повеќе среќен .Исто така, Тоа може да биде совршен подарок за Нова Година, Божиќ, Роденденот.

Спецификација

Избор на клиент