Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MUYIER Дигитален Скокни Јаже, Контра, 2-во-1 Безжична Ropeless Скокаат Јаже Премиум Lcddisplay-Еко-Пријателски ЈП Сунѓерот Материјал-за Спорт Вежбање Фитнес

MUYIER Дигитален Скокни Јаже, Контра, 2-во-1 Безжична Ropeless Скокаат Јаже Премиум Lcddisplay-Еко-Пријателски ЈП Сунѓерот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Автоматско исклучување по 10 minutes Timer, калории контра, скок counter Material : ABS пластика сунѓерот handle Package вклучува : 1 * безжичен скок rope Note : пукање на светлината и на различните екрани може да предизвика бојата на член во сликата да биде малку различен од оној на вистинска работа?Дозволениот мерење на грешка е +/- 1-3 см.Оваа Скокнеш Counter е прецизен и лесен за да го ресетирате.Дизајниран со тајмер, на калории контра ви помага да направи спортски план.ПРЕМИУМ LCD ЕКРАН : LCD екран на Дигитален Скокни Јаже Контра со Телесна Тежина во Собата, Скокање Counter (бројач на Калории Контра и Тајмерот.Ви помогне да се изгуби тежина и да се задржи се вклопуваат.Да зачувате простор, ви овозможува да уживате во тоа секаде и во секое време.

Спецификација

Избор на клиент