Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
XIQI Зима Плетени Beanie Топло Slouchy Капа со Отстранлив Лицето Маска и 10 ПАРЧИЊА Филтри за Жени Мажи

XIQI Зима Плетени Beanie Топло Slouchy Капа со Отстранлив Лицето Маска и 10 ПАРЧИЊА Филтри за Жени Мажи

DEN 335.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мулти-носи Стилови.Љубов шаблон или да НИ знаме шема налепница и лицето маска за налепница се и се отстранува.Можете да го носат како зимски скијање на шапка, стап љубовта шаблон или да НИ знаме шема налепница;или залепена заштитна лицето маска на beanie,оваа жените капа со губење на опашката дупка.Носат Топло s Божиќ Ден.Унисекс Излет Beanie Додаде Лицето Маска Носат beanie капа само, или beanie додаде лицето маска за скијање, велосипедизам, тренингот,итн.На PM2.5 јаглерод филтри 10 компјутери може да се repleaceable и монтажни, исто така, да се извлече од прашина.Домашна УпотребаОстанат дома, носат еден beanie не се лепи лицето маска.ВО ЗИМА СНЕГ, ОВОЈ ПРОИЗВОД ВИ ОВОЗМОЖУВА ДА НОСАТ BEANIE ВО ПРИЛОГ НА ПЛЕТЕНИ ЛИЦЕТО МАСКА ДОДЕКА ОДИ SKIIING.НА BEANIE Е ДИЗАЈНИРАН СО ДВА СЛОЈА НА МЕКА ВОЛНА, КОИ ПРЕСТОЈУВААТ ТОПЛО.ГО ОТСТРАНУВА ЛИЦЕТО МАСКА Е НАМЕНЕТА ЗА ЕДЕН СЛОЈ ОД ВОЛНА И ЕДНА ПОДОЦНА ОД ПАМУК, НОСАТ ПОВЕЌЕ ДИШЕ.СОВРШЕН & СТИЛСКИ КОМБИНАЦИЈА НА BEANIE И ЛИЦЕТО МАСКА НОСИ СТИЛОВИ, КОИ НЕ САМО ШТО ГИ ДРЖИ ТОПЛО, НО, ИСТО ТАКА, ОСТАНУВА ДИШЕЊЕТО ЗА ВРЕМЕ НА ВАШИОТ ВОЗБУДЛИВА & ПРИЈАТНО СКИЈАЊЕ ПАТУВАЊЕ.

Спецификација

Избор на клиент