Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Carwiner Тесла Модел С Багажникот Спојлер Крило ABS ОЕМ Стил Заден Спојлер на Багажникот Крило Перформанси Карбонски влакна Спортски Додатоци 2020 2021 (Сјајни Карбонски Вл

Carwiner Тесла Модел С Багажникот Спојлер Крило ABS ОЕМ Стил Заден Спојлер на Багажникот Крило Перформанси Карбонски влакна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Прилагодено Дизајн] Умре тоне со оригинални автомобил податоци, дизајниран специјално за Тесла Модел С, Совршено се вклопуваат, кои не се меша отворање и затворање на багажникот. [Лесно да се инсталира] Нема дупчење, специјални лепило за автомобил, со лепило промотор, без оштетување на автомобилот боја, стабилна и не падне. [Око-Фаќање на Изглед] Насочат дизајн, елегантен radian, оригинални автомобил боја, тоа координирани со оригиналниот автомобил изглед, правење на вашиот автомобил повеќе атрактивни. [Премиум Материјалот] Изработени од АБС материјал, со карбонски влакна шема, на спојлер крило е тешко и не е лесно да се деформира. (не е вистински карбонски влакна, тоа е вода за пренос на карбонски влакна печатење). [Зголеми Ефикасноста] Тоа може да се компензира дел од лифт, сила која ги прави автомобил лебдат, зголемување на притисокот, за намалување на влијание на воздушниот отпор, и направи на автомобил вози во близина на патот, со цел да се подобри возачки стабилност.

Спецификација

Избор на клиент