Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PP Задните Усна Diffuser Браник Покрие Спојлер A4 B9 Седан Diffuser, одговара за Audi A4 Sline Седан 2017 2018 2019 (Сива & Црна)

PP Задните Усна Diffuser Браник Покрие Спојлер A4 B9 Седан Diffuser, одговара за Audi A4 Sline Седан 2017 2018 2019 (Сива

DEN 11630.64
 

Достапно за нарачка
Залиха

⛦ Високо-квалитетни материјали : Направен од високо квалитетни PP материјал, подобрување на изгледот на возилото и да даде убав спортски изглед. ⛦ Карактеристики : задниот браник усна може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и изглед. ⛦ Fitment : за Audi A4 B9 Sline Седан 2017 2018 2019. ⛦ Пакет, вклучувајќи : 1 BUC diffuser, список на самолепливи ленти, само-прислушување завртки. ⛦ Квалитетна услуга : ве Молиме потврдете го вашиот модел при купување.Ако ви треба други авто делови, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта, при брзина од 24*7!.Спецификација : Име : Автомобил Задниот Браник усна Спојлер+Спојлер Wing Condition : 100% сосема new Material : Јаглерод fiber Color : Како shown Installation локација : под задните bumper Accessories : 1 КОМПЈУТЕР автомобил амортизер заден lip Notes : Пакет : 1 парче задниот браник усна, само-прислушување завртки.Ако ви треба друг автомобил додатоци, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што на време!Погоден автомобил модели : За Audi A4 2017 S Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1984 CC 121 Cu.Во.l4 ГАС Turbocharged For Audi A4 2018 S Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1984 CC 121 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbocharged For Audi A4 Quattro 2017 S Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1984 CC 121 Cu.Во.l4 ГАС Turbocharged For Audi A4 Quattro 2018 S Линија Седан Со 4 Врати 2.0 L 1984 CC 121 Cu.Во.l4 ГАС DOHC Turbocharged.

Спецификација

Name:
Car Rear Bumper lip Spoiler+Spoiler Wing
Condition:
100% brand new
Material:
Carbon fiber
Color:
As shown
Installation location:
below the rear bumper
Accessories:
1 PC car bumper rear lip :
Notes:
Package:
1 piece rear bumper lip, self-tapping screws.
If you need other car accessories, please contact us, we will reply you in time! :
Suitable car models:
For Audi A4 2017 S Line Sedan 4-Door 2.0L 1984CC 121Cu. In. l4 GAS Turbocharged :
For Audi A4 2018 S Line Sedan 4-Door 2.0L 1984CC 121Cu. In. l4 GAS DOHC Turbocharged :
For Audi A4 Quattro 2017 S Line Sedan 4-Door 2.0L 1984CC 121Cu. In. l4 GAS Turbocharged :
For Audi A4 Quattro 2018 S Line Sedan 4-Door 2.0L 1984CC 121Cu. In. l4 GAS DOHC Turbocharged :

Избор на клиент