Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Drillco 1/2, Авиони Продолжување 12 Целокупната Должина

Drillco 1/2, Авиони Продолжување 12 Целокупната Должина

DEN 9660.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Крај : Црна Оксид.Точка Агол : 135° Точка.Материјал : High Speed Челик.Месо Тело Вид : Прав Месо Тело.Големина : 1/2. Произведен да NAS 907 Тип C спецификациите, 135 степен сплит точка, на површината се третира со jobber flute должини за дупчење дупки во тешко да се постигне места.Тешки конструкција за преносни или машина за дупчење во висока затегнувачка цврстина легура челици.Zoro # : G000870198 Mfr # : 1200 A132 Finish : Црна Oxide Point Агол : 135° Point Material : Висока Брзина Steel Shank Вид : Прав Shank Size : 1/2 System на Мерење : Fractional This објектот е ограничено од продажба во следните држави : Нема.

Спецификација

Избор на клиент