Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за HTC One М9 ПЛУС - Успех Дали Вашата Најдобра

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за HTC One М9 ПЛУС - Успех

DEN 311.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дизајнер Случај за HTC One М9 ПЛУС е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот HTC One М9 ПЛУС.Shock Proof Задниот Поклопец за вашиот HTC One М9 PLUS ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.HTC One М9 ПЛУС Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.HTC One М9 ПЛУС Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот HTC One М9 ПЛУС, додека да го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата HTC One М9 ПЛУС со Дизајнер Случај.

Спецификација

Избор на клиент