Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за OnePlus Z Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за OnePlus Z Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за One Plus Z паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Сите права се задржани.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.

Спецификација

Избор на клиент