Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор Гроздобер Тридент Наутички Сидро, 19.3x11.8x15.9 Во

Перење Кошница Со Рачки Водоотпорен Расклопна Перење Забавува За Чување На Кутии За Детска Соба Дома Организатор Гроздобер

DEN 911.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Лесен за употреба и да се зачува простор.Совршена големина за складирање многу на облека, детски играчки, бебе работи, книги, итн.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова Перење Кошница Е Направен Од 300 D Оксфорд Ткаенина Со ПВЦ Материјал, Кој Има Добра Водоотпорен Ефект И Не Е Лесно Да Се Валкани.Одлично За Ставање Во Дете Playroom, Колеџ ученичкиот дом, Дом Агол, Бања, Спална соба, Расадник.9, Околу 60 L.9, Околу 60 L.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.МУЛТИ-ЦЕЛ : Овој Голем Капацитет Перење Кошница Може да Се Користи Како Кошница За Многу Цели, Како што се Облека за Складирање, Бебе Работи за Отпадоци, Деца Играчка Складирање, Деца Производ за Складирање И домашно Милениче Производ за Складирање, Итн.Тоа ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми.Стилски Модел : прилично перење кошеви, не само практично, но може да се користи како добра оркестарот дома, бања, спална соба, итн.

Спецификација

Избор на клиент