Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Oppo Рено 4 Pro | произведени во Германија | парична Казна Одговараат на Ткаенина Торбичка случај Покрие со Microfibre Постава

fitBAG Издржи Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Oppo Рено 4 Pro | произведени во Германија | парична Казна Одговараат

DEN 453.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Интегрирани high-end microfibre обезбедува чиста прикажат по некое време на носење.Ние, исто така, сакате да бидете сигурни дека се многу задоволни со вашиот уникатен објект по купувањето - ако имате било какви прашања само ни капка e-mail и тоа ќе се одговори брзо.fit BAG ветувања 100% квалитет и сака да се осигура голем клиент искуство - било прашања или прашања кои се однесуваат на материјалот, функционалност, бои итн.Дизајни од Alcantara да Зебра да се вклопи во секој вкус.Заштита од прашина, гребнатини и светлосни ефекти.Покрај домот, ултра тенок дизајн, вашиот телефон ќе биде заштитен од гребнатини, прашина и светлината влијае и на вашиот дисплеј ќе се чистат секој пат автоматски.Контактирајте со нас пред купување ако сакате да продолжите со користење на еден од вторите.Сакаме да ги користиме нашите телефони во нејзината чистота.Стручно пораби : произведено во Германија 2 годишна гаранција.ќе се пријателски одговорени од страна на нашата поддршка.Handsewn за совршено да се вклопи Oppo Рено 4 Про само.Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува во Oppo Рено 4 Про.

Спецификација

Избор на клиент