Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за полнење за Motorola Droid Maxx 2 Сина

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за полнење за Motorola Droid Maxx 2 Сина

DEN 568.32
 

Достапно за нарачка
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Motorola Droid Maxx 2 од капки.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Motorola Droid Maxx 2 : отворања се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, копчиња и врски.Дизајн и Стил : Нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена.Опуштете се и на ред!.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификација

Избор на клиент