Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MYLPDZSWZX Автомобил Опашка Назад Задниот Браник Заштитник Guard Покрие Спојлер Crashproof Усна за Cruze Седан 2017 2018 Luopan Автомобил Decals Налепници (Боја : Сите Црна)

MYLPDZSWZX Автомобил Опашка Назад Задниот Браник Заштитник Guard Покрие Спојлер Crashproof Усна за Cruze Седан 2017 2018

DEN 988.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

-100% Сосема нов со добри перформанси. -Добар квалитет и издржливи автомобил додатоци, направени од врвен квалитет ABS пластика,со висока цврстина, малата тежина, отпорност, висока температура отпор. -Правец на отпор при висока брзина, заштеда на гориво, подобрување на стабилноста и безбедноста. -Моден стил, изгледа кул и единствен, е совршена декорација за вашиот автомобил. -Лесно да се инсталира, само да го поставите на вистинското место.Спецификација : Име на Производ : Автомобил Задниот Браник Wing Material : Алуминиумски + Plastic Color : Чиста црна / Црна, црвена / Сребрена црвено(ве Молиме да ги споделите со нас Боја што би сакале.Можете да оставите порака на вашиот Paypal забелешка да ни каже.)Големина : 144.5 cm/56.89 во x 13cm/5.12 во (L x W x H)Поставување на возило : Задните Bumper Type : Стил Mouldings Quantity : 1pc Fitment : (Само За Референца)На Chevrolet За Cruze Седан 2017 2018 Package вклучува : 1 x Автомобил Задниот Браник Wing Note : 1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.2.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)3.Нема настава се вклучени!Професионалната Инсталација Е Препорачливо!!Ако сакате да знаете како да го користите или инсталирате,ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил.Ние ќе помагаме колку што е можно.

Спецификација

Product Name:
Car Rear Bumper Wing
Material:
Aluminum + Plastic
Color:
Pure black / Black red / Silver red
(Please let us know the Color you’d like.You can leave the message on your Paypal note to tell us.) :
Size:
144.5cm/56.89in x 13cm/5.12in (L x W x H)
Placement on vehicle:
Rear Bumper
Type:
Styling Mouldings
Quantity:
1pc
Fitment:
(Just For Reference)
For Chevrolet For Cruze Sedan 2017 2018 :
Package includes:
1 x Car Rear Bumper Wing :
1.We provide clear pictures, measurements where possible. Please check as much as possible to make sure the item is the one that you need. :
2.Please allow 0.5-1 inch difference due to manual measurement.(1inch=2.54cm) :
3.There are no instruction included!Professional Installation Is Highly Recommended!!If you want to know how to use or install it,please contact us by Email.We will provide help as much as possible. :

Избор на клиент