Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SGO Бања Дома Играчки Складирање Торба Организатор Мрежа за Складирање со Вшмукување Чаша Куки Организатор 21x17 за Детска Бања Оркестарот Спална соба & Автомобил Игр?

SGO Бања Дома Играчки Складирање Торба Организатор Мрежа за Складирање со Вшмукување Чаша Куки Организатор 21x17 за Детска

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Потоа заклучување на тешки вшмукување првенства во место.Тие се лесно да ги пренесувате и може да се користи.Сите видови на мали играчки, како среќни деца се!Но, тоа мора да биде главоболка да се исчисти по туш. ??Лесен за инсталација : за Да го користите овој туш организатор, едноставно чистење на ѕидовите на туш каде вшмукување чаши се наоѓа.Карактеристики:Големина:21*17 Inches.Постојат повеќе прегради на различни големини на продавница за играчки и toiletries на различни форми и големини.Со нашата бања играчка организаторите, не само децата може да игра повеќе среќно, но, исто така, родителите може да спаси многу време за чистење.Оваа складирање торба има повеќе џебови во туш простор за складирање на играчки, жилети, производи за лична нега, сунѓери и повеќе.На јадицата мора да бидат обесени на мазна површина како на врати, прозорци, tiled ѕидови, и така натаму. ??Отворете Џеб : отворена џеб дизајн на оваа мрежа торба го прави лесен за деца и возрасни да се стави предмети во и надвор.Лесен за употреба:Нашата бања играчка организатор е многу лесен за употреба.Висок квалитет:Нашата бања играчка организаторите се на добар квалитет, цврсти и издржливи.Запомнете да ги следите чекорите за да бидете сигурни дека на јадицата е цврсто прикачен до местото што сакате. ??Еко-пријателски виси складирање : Оваа eco-friendly caddy е одлично бидејќи ќе може да се мијат стојат и повторна употреба тоа постојано.Овие вшмукување чаши се толку траен што не мора да се грижите за нив паѓа во судир или лизгање надвор ѕид во туш.Тоа е време за пријатен бања повторно.Овие џебови, исто така може да се користи за чување на долна облека, чорапи и други essentials додека патуваат.Со 4 транспарентна куки.Со 4 транспарентна куки.На кука има силна вшмукување, која може да се одржи цврсто на мазна површина.

Спецификација

Избор на клиент