Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Породилно Панталони Удобно Водат Над-Судрат Жените Бременоста Секојдневен Capris за Работа

Породилно Панталони Удобно Водат Над-Судрат Жените Бременоста Секојдневен Capris за Работа

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

60% Rayon, 34% Најлон, 6% Elastane.ЕДНОСТАВНА м Мишел, основачот на Алина Меј Породилно, што е уште поважно, една мајка со две многу активни момчиња.Јас создаде Алина Меј кога бев бремена и не може да се најде било удобно и професионални во потрага облека за мене да се носат на работа.Се очекува мајки се случува низ толку многу промени, ние заслужуваат најудобна облека за да ни придружуваат во текот на бременоста.Со тоа, ќе ги најдете сите наши производи се користи ултра удобно материјал и дизајниран со твоите расте судрат во умот.На Alina Меј Породилно, ние се стремиме да ги поддржи сите напорниот работен мајки.Јас, секако, љубовта на нашите производи кои ми се истури моето срце и во душата.Се надевам дека ќе уживате во нив премногу!.

Спецификација

Избор на клиент