Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LCSA Shelving Единица за Складирање Рек Гаража, Кујна Жица Организација Метал Прилагодливи

LCSA Shelving Единица за Складирање Рек Гаража, Кујна Жица Организација Метал Прилагодливи

DEN 12900.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Брза испорака : Ние брод од сад.жица shelving времето за испорака е за 3-10 дена.Ние ќе го изберат најсоодветен логистика за тебе според твојата адреса.Висок, 5-ниво shelving единицаодлично за статистика, гаража, кујна, и повеќе.Издржливи и стилски црно-обложена хром челична конструкција; прилагодливи израмнување на нозе.Секоја полица држи до 350 килограми (рамномерно распоредени).Жица полици прилагодливи во 1-инчен постепено; не се потребни алатки.Висок, 5-ниво shelving единицаодлично за статистика, гаража, кујна, и Потрајни и стилски црно-обложена хром челична конструкција; прилагодливи израмнување нозе Секоја полица држи до 350 килограми (рамномерно распоредени) Жица полици прилагодливи во 1-инчен постепено; нема алатки потребни Мерки 36 страна 14 од 72 инчи (Wx Dx H);.

Спецификација

Избор на клиент