Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(1000 компјутери) М2.5 X 5mm, Нишка Возен Завртки за Пластика, Метрички, Пан Страната Главата Филипс Диск, Челик, Цинк Позлатен

(1000 компјутери) М2.5 X 5mm, Нишка Возен Завртки за Пластика, Метрички, Пан Страната Главата Филипс Диск, Челик, Цинк

DEN 3201.84
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овие навртки се генерички алтернативи на EJOT PT(r) Завртки.Исто така, познато како нишка за формирање на завртки, нишка возен завртки, trilob завртки, или trilobe завртки.Дијаметар (Номинална) : М2.5 Diameter (Димензија) : 2.5 mm Length (Номинална) : 5mm Thread Должина (Минимум) : 5mm Recess Големина : #1 Head Дијаметар : 5mm Head Висина : 1.8 mm Category : Тема Возен Screws System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Круг Тело со Теми за Plastics Head Стил : Пан Страната Head Drive Стил : Cruciform Одморите Drive Drive Детали : Филипс Тип HThreading : 30 Степен Thread Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Material Одделение : AISI-SAE C1022 Steel Material Процеси : Преку-Hardened Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear Hardness Оценка : Vickers ХВ 327-382 EJOT® и PT® се трговски марки на EJOT Gmb H и Ко.KG (EJOT).Освен ако не е определено поинаку, EJOT Gmb H има не лиценцирани употреба на овие марки да Aspen сврзувачки елементи Inc.NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Спецификација

Избор на клиент