Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HOLOLIVE VTuber gawr gura Качулка 3D sweatshirt мажи/жени секојдневен качулка блузи

HOLOLIVE VTuber gawr gura Качулка 3D sweatshirt мажи/жени секојдневен качулка блузи

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Забелешка : Пред да го купат, ве молиме да се споредат детални големина со твое! ! ! !Користи слична облека да се споредат со големина.Материјал : Направен од дише и лесни мека ткаенина, со што неверојатна удобност.Спецификации : Пол : Мажи и Жени Сезона : Есен, Пролет Повод : Секојдневниот Употреба Материјал : Памук, Полиестер Декорација : Без Облека Должина : Конвенционалните Шаблон Тип : Печатени Ракав Стил : 0 Стил : Мода, Повик Носат : Маскирани Ракав Должина : Долги Ракави Тежина : 300 грама. 65% полиестер влакна, 35% памук.Продавачот Поддршка : Обезбеди живот поддршка, ако имате било какви прашања пред или по купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Големина Детали : 1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување? 2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика на Големината : XXS,Биста : 86cm,Должина : 63cm,Рамо : 39cm,Ракав : 58cm Големина : XS,Биста : 92cm,Должина : 65cm,Рамо : 41cm,Ракав : 60cm Големина : S,Биста : 98cm,Должина : 67cm,Рамо : 43cm,Ракав : 62cm Големина : M,Биста : 104cm,Должина : 70cm,Рамо : 45см,Ракав : 64cm Големина : L,Биста : 110cm,Должина : 73cm,Рамо : 47cm,Ракавот : 66cm Големина : XL,Биста : 116cm,Должина : 76cm,Рамо : 49cm,Ракав : 68cm Големина : XXL,Биста : 122cm,Должина : 79cm,Рамо : 51cm,Ракав : 70cm Големина : XXXL,Биста : 128cm,Должина : 81cm,Рамо : 53cm,Ракав : 72cm Големина : 4 XL,Биста : 134cm,Должина : 83cm,Рамо : 55cm,Ракав : 74cm тип на Производ : Маскирани Sweatshirt.

Спецификација

Избор на клиент