Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Види Полнач за Apple Види Полнач, iWatch Магнетни Држачи за Безжичен Пренослив Полнењето со USB Кабелот Ѕидни Држачи за Патување Приклучок Адаптер Компатибилен со Apple Вид?

Види Полнач за Apple Види Полнач, iWatch Магнетни Држачи за Безжичен Пренослив Полнењето со USB Кабелот Ѕидни Држачи за

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Компатибилен со сите Apple Види : Применливи за Apple Види Серија 7 6 SE 5 4 3 2 1 / 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, Apple се Види Спорт, Apple се Види Хермес, Apple се Види Издание, Apple се Види Nike +.Магнетни брзо полнење : SPO4 U Целосно полнење на Apple се Види околу 2,5 часа.Магнетното полнење кабел се користи за да се види обезбедува стабилна и инстант врска со уредот.Однапред Безбедност : Вграден-во заштитни мерки со над-струја, во текот-напон, кратки-коло, и со текот температура заштита и други безбедносни карактеристики.Чувари на вашиот уред, батеријата против overcharge штета.Пренослив дизајн : Ова 3.3 Ft Apple Види полнење кабел е погоден за носење околу нив, особено за патување,и е погодна како бекап апарат за полнење за на вашиот часовник.Она што Ќе Добиете за : 1*3.3 ft i Watch Полнач за Apple Види Серија SE 7 6 5 4 3 2 1, Apple се Види Спорт, Apple се Види Nike, Apple се Види Hermès, Apple се Види Издание.Оригиналниот Полнење Speed Provide на оригиналниот брзо полнење за вашиот види серија SE 7 6 5 4 3 2 1; Го види држачи за кабел целосно ќе ја наполните вашата види во 3hours.Ултра-силни Магнетни Technology Place го види полнење кабел во близина на задната страна на на види, магнет ќе биде стабилна и инстант поврзување на вашиот часовник.Преносни Charger With лесен и пренослив дизајн, види полнење кабелот со 3.3 нозе би можеле да се исполнат патување, автомобил, канцеларија и секаде каде што ќе треба да ги користите.Она што Get1 x Види Полнач за Apple(1m/3.3 ft) и 1 x 5 W USB Ѕидни Држачи за Патување Plug Adapter If имате било какви прашања во врска со ова Apple Види Полнач, ве Молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се справи со тоа за вас во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент