Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BINGPET Куче Обновување на Конус Јака за Операција, Прилагодлив Мека Куче Заштитна E-Јака со Рефлексивни Шема и Edge, Совршен за Лекување на Рани, Лижење, Гризе

BINGPET Куче Обновување на Конус Јака за Операција, Прилагодлив Мека Куче Заштитна E-Јака со Рефлексивни Шема и Edge, Совршен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина M : Вратот Дебелина 11.2 во - 13.7 во Длабочина 8.2 во, тоа е препорачливо да се мерите на вашето домашно милениче големина се однесуваат на нашата големина на табелата пред да купите.Ефект : обновување јака е специјално дизајниран за домашни миленици да се носат по операцијата, спречување на нив од гребење рана област за подобро лекување на рани.Лесно Прилагодување : Дизајниран со три парчиња кука и јамка сврзувачки елементи, даде подобро се вклопуваат за вашето домашно милениче, покрај тоа, тоа ќе биде не е лесно да се падне кога носат.Рефлексивни Дизајн : На стапало модели и работ линија на јаката се дизајнирани со рефлексивни материјал за подобрување на безбедноста на домашни миленици во темно средини.Спојување ПВЦ : обновување јака е дизајниран со спојување пвц област која што може да обезбеди миленици подобра видливост и удобност.

Спецификација

Избор на клиент