Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тоалетна Хартија Носителот Стојат Самостојна Хартија Фармацевт Ткиво се Тркалаат Носителот на Индустриски Леано Железо Цевка со Цврсто Дрво База за Farmhouse Бања Бањ

Тоалетна Хартија Носителот Стојат Самостојна Хартија Фармацевт Ткиво се Тркалаат Носителот на Индустриски Леано Железо

DEN 599.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ако сакате да додадете тек на држачот.Метални цевки и основата се поврзани со одредување на диск и фиксна со 3 навртки, доволно тежина за да се обезбеди стабилност, и да се осигура дека трудот не ќе се движат при користење на.Издржливи Метална Цевка : .инсталиран брзо според дадените инструкции.Флексибилен и лесен за употреба, тоа може да се премести каде било во бањата како што е потребно. ????????【Лесно да се Инсталира】Заврши додатоци во пакет, вие само треба да се користи шрафцигер алатка за брзо да го заврши инсталацијата без дупчење во ѕидот, па како да го заштитите вашиот мебел.Монтажни Дизајн : .На метал капа на крајот на цевката може да ја спречи на ролна хартија од лизгање off.Материјал : железо цевка т двоумете се да допрат до нас.Во исто време, цврсто дрво база можат ефикасно да се избегне гребење на земјата.Изработени од индустриски леано железо цевка и насликани со црна боја. ????????【Лесен за Складирање Функција】На тоалетна хартија се тркалаат носителот стојат има простор за складирање за 4 ролни од тоалет хартија за да се обезбеди дека тоалетна хартија е сува и чиста, и постојат доволно резервни делови.Со јасно текстура и против пролизгување функција.Дрвена Основа : .ве молиме unscrew и отстранување на носителот.Лесно да се Соберат : . 2 парчиња слободни стои ткиво хартија се тркалаат фармацевт може да биде.Таа заштедува простор во вашиот семеен живот, носи олеснување, а исто така е совршен за дополнителна декорација. ????????【Стабилна Структура】Нашата самостојна ткиво хартија држачот е изработен од индустриска тешки-должност железо, цврсти и издржливи.????????【Одличен Дизајн】Бања тоалетна хартија носителот стојат може да додадете мода на вашиот тоалет и бања. ????????【Домашен Избор】На тоалетна хартија стои складирање решетката е 24 инчи висок, погоден за секојдневна употреба во бањи, farmhouses и тоалети.

Спецификација

Избор на клиент