Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Drillco 2000F Серија на Високо-Брзински Челик Спирала Flute Провира Допрете, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело со Квадратни Крајот, на Дното Chamfer, 5-44 UNF

Drillco 2000F Серија на Високо-Брзински Челик Спирала Flute Провира Допрете, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело со

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Доаѓа со круг со квадратни крајот месо тело.Кога се работи во стрелките на часовникот насока (десен сечење) спирала Fluted алатки evacuate чипови нагоре и надвор од намали за да се намали затнување.Десната рака се намали алатки имаат сечење акција на која што се ангажира, кога тие се кандидира во стрелките на часовникот насока.Drillco спирала flute допрете наменета за прецизност допирање на модерната тешко да машински материјали.Брзо спирала флејта обезбеди нови ефикасност во чип отстранување.Овие чешми има континуирано брзо спирала флејта да се укине и празнење чипови од длабоко слепи дупки.High-speed челик алатки се добри за повеќето општа Намена апликации, Нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации.Доаѓа со круг со квадратни крајот месо тело.Кога се работи во стрелките на часовникот насока (десен сечење) спирала Fluted алатки evacuate чипови нагоре и надвор од намали за да се намали затнување.Десната рака се намали алатки имаат сечење акција на која што се ангажира, кога тие се кандидира во стрелките на часовникот насока.

Спецификација

Избор на клиент