Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MotoRad - MGC-901 ЗАКЛУЧУВАЊЕ ГОРИВО КАПА (MGC901)

MotoRad - MGC-901 ЗАКЛУЧУВАЊЕ ГОРИВО КАПА (MGC901)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Го заштитува вашиот гориво од кражба и вандализам.Поминува сите државни и федерални емисии тестови.Произведени од издржлив, долг живот материјали.Го намалува загадувањето на воздухот со соодветна запечатување и venting.Одговара тип : Возило се Специфични.Ги одвраќа вандализам и гориво кражба.Произведени со ОЕМ квалитет на материјалите и безбедносни стандарди страна на OE Снабдувач.Произведени се да помине сите државните и федералните емисии барања.Специјално дизајниран притисок и вакуум олеснување вентили за да се спречи испарувањето на гориво.На истекување на гориво капа може да овозможи до 30 литри на бензин да исчезне во текот на период од една година.

Спецификација

Избор на клиент