Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ESS ЕДЕН Плус Моторот Звук Симулатор за Полнење Систем за РК Автомобили Еден Говорник Симулирани Гас Поврзаност на Звукот Група Звучен Ефект Рог

ESS ЕДЕН Плус Моторот Звук Симулатор за Полнење Систем за РК Автомобили Еден Говорник Симулирани Гас Поврзаност на Звукот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ESS-ЕДЕН+ звук симулатор поддржува ПОМОШЕН канал, кој може да се симулираат различни звуци како аларм.Есс-ЕДЕН+ промени за да го поставите 2 звучи по "ДИ, ДИ" звук.ESS-ЕДЕН+ звук симулатор поддржува фирмверот надградби и функција надградби.Големината е 93.Така ја прилагодите гласноста за да одговара на излезна моќ.5mm и тежината е 90g, погодна за многу мејнстрим РК модели на автомобили.Во трчање режим, долго притиснете "-", есс ЕДЕН+ промени за да поставите звук 1 по "ДИ" звук.Во трчање режим, долго притиснете "-", есс ЕДЕН+ промени за да поставите звук 1 по "ДИ" звук.ESS-ЕДЕН+ систем за звук поддржува две групи на моторот звуци, со што се овозможува брзо префрлување помеѓу мотор звуци.ESS-ЕДЕН+ симулатор за полнење поддржува до 6 S литиум батерија и моќност 30 W излез.Долго притиснете "-" повторно.ESS-ЕДЕН+ систем за звук поддржува две групи на моторот звуци, со што се овозможува брзо префрлување помеѓу мотор звуци.ESS-ЕДЕН+ звук симулатор поддржува РК ПЛУС да се реализира функционално прилагодување на звукот и купување на звукот продавници.Моторот звук симулатор систем користи напредна DNS/DCR алгоритам за да го репродуцирате звукот на вистински мотори и поддржува ПОМОШЕН канал, кој може да се симулираат различни звуци како аларм. ESS ЕДЕН Плус Звук Симулатор Функции : ESS-ЕДЕН+ звук симулатор користи напредни DNS/DCR алгоритам за да го репродуцирате звукот на вистински мотори.Инсталирање на есс ЕДЕН Симулатор на вашиот РК автомобил ќе ви донесе повеќе забава.ESS-ЕДЕН+ звук симулатор поддржува две групи на моторот звуци, со што се овозможува брзо префрлување помеѓу мотор звуци.Есс-ЕДЕН+ промени за да го поставите 2 звучи по "ДИ, ДИ" звук.Долго притиснете "-" повторно.За да се избегне оштетување на говорникот, обемот треба да се прилагоди пред звук нарушување со 3 S литиум батерија или на погоре(Advisably под ниво на јачина на звук 4.

Спецификација

Избор на клиент