Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YISUN трпезарија Клупата Опфаќа, СТП Кожа Водоотпорен Тапациран Клупата Slipcover, Отстранлив Перат Клупата Седиште Заштитници за Дневна Соба, Спална соба, Кујна( СТП Црн?

YISUN трпезарија Клупата Опфаќа, СТП Кожа Водоотпорен Тапациран Клупата Slipcover, Отстранлив Перат Клупата Седиште Заштитници

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ВИСОК КВАЛИТЕТ на КЛУПАТА на КОРИЦА : јадење клупата опфаќа се направени на стп кожа, лесно да се стави и тие ќе останат на многу добро, направи вашиот стар, оштетени или грди клупата нов изглед.ОПРЕМЕНИ КЛУПАТА ГОЛЕМИНА : Кожа клупата покритие одговара најмногу на редовни големина на тапациран трпезарија клупата.Јадење клупата должина 42"-54" ; Width 14" - 18"; Висина 3.14" -4.7".Ве молиме проверете ја Големината на Табелата во производот слика пред.ЗАШТИТА на СТОЛЧЕ на КОРИЦА : Со Стп кожа клупата опфаќа може да се спречи вашиот стол од дофат на деца со играње или да се пет нула и залак.Водоотпорен и oilproof, Повеќето храна spills лесно може да се избриша надвор од ресторанот стол со влажна крпа.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Собори сува ниско; Не е потребно пеглање.Лесно да се постави, Само се лизга во текот на клупата седиште и тока тоа, Издржливи ткаенини со еластична работ обезбедува покритие за опремени изгледаат и се чувствуваат.ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : Ние сме уверени за оваа кожа клупата опфаќа за трпезарија квалитет.ако не сте задоволни со вашата нарачка, било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Ние ќе понуди најдобро решение за вас.Трпезаријата клупата опфаќа се направени од водоотпорен Стп кожа, се водат дека обновува брзо, сигурно се вклопуваат со пораби во еластична полите, заштита од нив, дамки, spills, гребење или солзи.Премиум ткаенина обезбедува клупата удобен и модерен нов изглед.Декоративни клупата опфаќа може да се користи за трпезарија, дневни соби, свадба банкет, хотели и сл.Кожени клупата покритие одговара за најголемиот дел од редовните големина на тапациран.Пакетот Вклучува : . 1pc x Кожа Клупата Капак.

Спецификација

Избор на клиент