Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PURESOUND Извртени Серија Стапица Жица, 20 Двојно Влакно, 14 Инчен

PURESOUND Извртени Серија Стапица Жица, 20 Двојно Влакно, 14 Инчен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Дизајниран е за 14" стапица тапани, 20 насоки на dual-извиткани жица.Рамномерно распоредени извиткани стапица жици понуда во согласност стапица одговор. 20 насоки на dual-извиткани жица понуди на артикулираат, свежи, суви звук.Челик серпентина произведува брзи и јасни стапица одговор.Сите Pure Sound Стапица Жици се дизајнирани и произведени во САД.Големина : 14 Инчи.

Спецификација

Избор на клиент