Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
АТП ТФ-144 Автоматски Менувач Филтер за Полнење

АТП ТФ-144 Автоматски Менувач Филтер за Полнење

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Спречување на Абразиви, Корозивни Влага и Други Штетни Загадувачи од Внесување на Возилото.Направени од Високо Квалитетни Материјали.Отпорен На Замор Неуспех.Многу Издржливи и Сигурни.Се однесува на 1994-2000 Ford AODE Модели.АТП ТФ-144 Автоматски Менувач Филтер за Полнење е дизајниран за вграден во преносот филтри.АТП пренос филтер колекции ги вклучува сите дихтунзи, филтри, и други компоненти кои го вашиот филтер промена може да се бара.Овие филтри се специјално дизајниран за вашиот пренос; затоа, несоодветното fitment никогаш не е проблем.Овој филтер за полнење е произведен да ги исполнуваат или надминуваат оригинална опрема спецификации.АТП компоненти се точно одговара - нема компромис замена на делови.АТП дел број ТФ-144 е конструиран за да го замените оригиналниот опрема автоматски менувач филтер во 1994-2000 Ford AODE модели.

Спецификација

Избор на клиент