Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Водоотпорен Јадење Клупата Покрие Заштитник - Совршени за Деца, Стари лица, Ресторани, Клиники, Партија, Дома - Машина Перат, Еластичен, Удобно се Вклопуваат, Премиум

Водоотпорен Јадење Клупата Покрие Заштитник - Совршени за Деца, Стари лица, Ресторани, Клиники, Партија, Дома - Машина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

РАСТЕГЛИВ и ЛЕСНО ДА го ИНСТАЛИРАТЕ ИЛИ ОТСТРАНИТЕ - На 49x17 големина одговара на повеќето јадење клупи 42" 54" долго, 14" до 18" широк.На 60x17 големина одговара на повеќето јадење клупи 55" на 65" долго, 14" до 18" широк.Ако вашиот клупата е поголем од овој пропишаните димензии, тоа нема да се вклопи.ВОДООТПОРЕН & ДАМКА ОТПОРНИ - Тоа ќе го задржи вашето клупата чисти од храна или пијалок spills.Од водоотпорен материјал кој се користи ќе им овозможи на течности за да се мушка и dribble надвор од материјал, при тоа обезбедувајќи хаос-слободен сцена!.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - За чистење, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.Можете исто така машина за миење за да се отстрани вишокот течност или храна дамки.НЕМА ДА се ЛИЗГА ИЛИ СЛАЈД, ДЕБЕЛА И ИЗДРЖЛИВИ - Откако ќе се стави на клупата, тоа ќе остане удобно се вклопуваат и да остане цврста.Нема да дојде лесно да се врати назад.Големина : 49x17 | Боја : Беж.

Спецификација

Избор на клиент