Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ултразвучно Накит Почиста, Професионални Ултразвукови Почиста за Чистење на Очила, Преносен Ултразвукови Чистење Машина за Наочари Прстени Монети, Види Дијамант ?

Ултразвучно Накит Почиста, Професионални Ултразвукови Почиста за Чистење на Очила, Преносен Ултразвукови Чистење Машина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

000 Hz на ултразвучно звучни бранови, на ултразвук бран да продира длабоко во отворот на накит и брзо се чисти површината и длабоко дамки.Најдобро за продавница за накит, продавница за очила, часовници и да се види продавница, поправка продавница, лабораторија за електронска работилница, канцеларија и домашна употреба.Четки за заби, Брадавица, алатки, Монети, key-синџири, инструменти.МУЛТИ ФУНКЦИЈА Ултразвукови Почиста може да се користат како накит почиста, eyeglass чистење, види почиста, монета почиста, лабораториски инструменти почиста и повеќе.Користете топла вода и додадете малку накит решенија, ултразвучно накит почиста генерира до 50.ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ Професионални ултразвукови почиста генерира до 50.Ќе добиете професионални резултати на накит, очила, часовници, прстени, жилети и многу повеќе.А моќни, а сепак нежни чисти дека нема да го оштети вашиот скапоцености, давање на накит нов изглед.000 Hz на ултразвукови бранови кои нежно отстранете валкано во 3 минути.Моќност : 15w, AC 12v 2 A.Бесплатни подароци 2 парчиња накит ткаенина за чистење (сина), 2 парчиња мини помош на пинцета (црна).Издржливи ABS обложени на почисто машина, пропадна-доказ и, исто така, намалување на бучава.Внатрешен резервоар : SUS 304 од не ' Рѓосувачки челик.

Спецификација

Избор на клиент