Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пионер AVIC-X940BT Во Трката за Навигација AV Ресивер со 6.1 WVGA екран осетлив на допир и Вграден Bluetooth

Пионер AVIC-X940BT Во Трката за Навигација AV Ресивер со 6.1 WVGA екран осетлив на допир и Вграден Bluetooth

DEN 1737.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пандора Радио и Аха Радио Компатибилен со i Phone и Android/Индивидуализира Почетниот Екран Кратенки и Копчето Боја на Осветлување.Вграден Bluetooth за hands-free повикува и аудио стриминг/Опционални Сообраќај Тјунер.Делумно Монтажни Лице за Безбедност/Изградена-Во MOSFET 50 W x 4 Засилувач. 3 Сетови од РКА Preouts (2 V) за Систем за Проширување/7-Бенд Графички Еквилајзер.Rear View Camera Текст/Жичен Далечински Влезно/Напредно Допир Слајд Операција.Навигација.Забава.Конективност.Со Пионер е AVIC-X940 BT Навигација AV Приемник можете да имате сето тоа.На AVIC-X940 BT карактеристики на NAVTEQ мапата база на податоци која ги опфаќа Американски Држави (вклучувајќи Алјаска и Хаваи), Канада, и порторико и се состои од над 12 милиони POIs (точки на интерес).Вграден Bluetooth безжична технологија кои што ви овозможува да остварите handsfree телефонски повици, како и да стримувате музика од вашиот паметен телефон.Пандора Радио и Аха Радио репродукција се сега целосно поддржана на телефоните со Android оперативен систем.Конечно, со Напредни Стан Режим за i Phone 4/4 S, можете да ги контролирате компатибилни апликации директно од екранот на допир на екранот исто како и со App Radio.

Спецификација

Избор на клиент