Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yootree 49cc 52cc Голема Понесе Џеб Велосипед Мотор со Перформанси Цилиндар CNC Моторот Покритие Трки Carburetor DIY Мотор Сина + Справи со Притисокот + Гас Кабел

Yootree 49cc 52cc Голема Понесе Џеб Велосипед Мотор со Перформанси Цилиндар CNC Моторот Покритие Трки Carburetor DIY Мотор

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Моторот големина : 52cc.Нови Моќни 52cc Тркачки Мотор Со 43.5 mm Голема Понесе Перформанси Цилиндар Блок Комплет, ЦПУ Мотор Главата Капа, Трки Carburetor и Hi-проток на Филтер за Воздух, Гас кабел и Костец.Новиот безбедно гас governer со 3 прилагодливи и lockable гас postions да се спречи велосипед од над забрзување или губење на контрола.НОВО АЖУРИРАЊЕ : СИТЕ МОТОР ДОАЃА СО ЛЕСНО-START-СТИЛ ОДВРАТНА PULLER.Нафта Гас Смеса : 1 : 25 Max Моќност : 2.6 hp/7000rpm Макс вртежен момент : 2.8 n.м./5500rpm.

Спецификација

Избор на клиент