Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HAKZEON 28 Пакет 201B Toggle Менгеме, Тешки Брзо Ослободување Toggle Менгеме, Хоризонтално Поместување Менгеме Рака Алатка за Машини, Заварување, Машина Работа, 198 Lbs Одржување К

HAKZEON 28 Пакет 201B Toggle Менгеме, Тешки Брзо Ослободување Toggle Менгеме, Хоризонтално Поместување Менгеме Рака Алатка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ПРЕМИУМ АЛАТКА За брзо ослободување toggle менгеме е направен од тешки-должност ладно валани челик, кој е силен, издржлив, носат-отпорни, и има висока цврстина и сила.На површината има поцинкуван слој да се направи отпорни на корозија, не е лесно да ' рѓа, и има подолг сервисен живот и повеќе исклучителен изглед.ФЛЕКСИБИЛЕН ДИЗАЈН - црвена рачка на toggle менгеме е масло-доказ, дамка-доказ и има удобна допир, дури и ако се работи за долго време, вие нема да се уморни.Црна гума притисок главата е мазна и рамна, која може да се одржи предмети цврсто без оштетување на површината на објектите.Својот максимум одржување капацитет е 198 lbs.ЕФИКАСЕН И УДОБЕН - Со прилагодување на завртката на задржете надолу бар, можете лесно може да се прилагоди на инсталација далечина и стегање сила.Хоризонтално поместување менгеме е лесно да се инсталира и користи, и нејзиниот брз-фиксни и флексибилни дизајн го прави рачно работење побезбедно и поудобно.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОРИСТИ - На задржете за да се префрлате менгеме може да се инсталира на алатка за сопствениците, тела или подвижен основи, која е многу погодна за брзо стегање на дрво, метал плочи, плочки на колата и така натаму.Тие се совршен избор за машини, заварување, гравирање, механички операции и електронска опрема собранието. 100% ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНА УСЛУГА - Ако не сте задоволни со производот, ќе се добие целосна наплата во рок од 30 дена да се осигура дека вие уживате во повеќето задоволително шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со нашите хоризонтална брзо ослободување toggle менгеме, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви овозможи со најдобра услуга.Објектот Пакет Количина : 28.

Спецификација

Избор на клиент