Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Висок Капацитет за Собирање Кутии, Модерен Ѕид Lockable поштенско Сандаче,Голем Модерен со Копче Капка Кутија за Статистика за Бизнис Парцела Кутија Пакети Капка Слот

Висок Капацитет за Собирање Кутии, Модерен Ѕид Lockable поштенско Сандаче,Голем Модерен со Копче Капка Кутија за Статистика

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Во однос на продажбата на листата-Ние само го продаде поштенски сандачиња, и други слики не се вклучени.Производот ќе се обезбеди долгорочна издржливост и години на употреба.7"▶ Информации Порт : 34×2. Во однос на големината дозволете мало отстапување во мерни податоци.Згора на тоа, тоа е еколошки слој, па тоа е безопасен за телото.Ве молиме да се разбере дека.✨ 【Високо Квалитетни, Трајни】 отворено пошта е направен од силна Поцинкуван лим/304 од не ' рѓосувачки челик и се насликани за ефикасно спречување рѓа и нула. Во однос на услугасе надеваме дека сте задоволни со вашиот избор, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме!.✅Спецификација на производот▶ Материјал : Поцинкуван лим/304 од не ' рѓосувачки челик▶ Боја : Црвена , Бела , Сребро▶ Вкупната големина : 36.Може да има отстапување од 1~2cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Тоа е едноставно и брзо. ✨ 【Голем Капацитет】 на поштенско сандаче можат да се сместат повеќе писма, весници, е-меил, итн. ✨ 【Модерната Мода Изглед】 на елегантен и модерен поштенско сандаче е многу погодни за украсување на надворешноста на куќата.▶Може да се сместат писма од членовите на семејството за еден период на време.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, но тоа не е голем квалитет прашање. За производ-ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Можете да го инсталирате, според инструкциите. За боја-Поради различни камера, снимање светлина и компјутер прилагодувања, вистинската боја може да биде различен од сликата.Ние имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат многу други производи кои може да се сретнат на вашиот стил и потреби.9"▶ Пакетот вклучува : 1x поштенско Сандаче✅【ве Молиме имајте во предвид исказот】1.

Спецификација

Избор на клиент