Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
100 Пакет LED Лента Светлина Монтажа голема Заграда , Силициум Фиксна Клипови со 200 Завртки Вклучени (Идеален за 12mm Широк IP67/68 Водоотпорен Лента, Светлата)

100 Пакет LED Лента Светлина Монтажа голема Заграда , Силициум Фиксна Клипови со 200 Завртки Вклучени (Идеален за 12mm

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

A. Soft & Twistable : Практично Одредување & Монтажа LED Светла, мека тело за заштита на LED Лента од термичка експанзија и други оштетувања.Б.Магнетни Завртки : удобен за вашата инсталација на лер газа светлини, и со оваа фиксна клипови, може да се одржи вашата led јаже светлина цврсто.В.Млечниот Боја Клипови : јасно клипови се лесно да се скрие себе во обична глетка.В.Дизајниран за DC12/DC24 IP67/68 Водоотпорен LED Светло : Идеален за 3528/5050/5630/3014 SMD LED водоотпорен лента светлина во 12mm ширина.Препорачуваме да се користат 3-5pcs за 1 метар лента, светлата.E.Добра Услуга : Ние сме професионални за LED Лента на Светлина, ако имате било какви прашања за тоа ( не само Монтажа Заграда), Ни Каже.Ние ќе ви даде стручен совет.Боја : Идеален за 12mm Широк Ip67/Ip68 Водоотпорен Лента, Светлата.

Спецификација

Избор на клиент