Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
F Fityle Слатка Количка За Виткање Флорални Цвеќиња Печати Стил Рачни Фан Црвено & Црна

F Fityle Слатка Количка За Виткање Флорални Цвеќиња Печати Стил Рачни Фан Црвено & Црна

DEN 2325.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

* Модел : цвеќиња. * Силен и издржлив за секојдневна употреба. * Совршена за летните олимпијади градина страни, отворено свадби, платно за украсување, итн. * Sweet стил фан, за совршено да се совпаѓаат со забавата и танцот се облекуваат. * Материјал : текстил, пластика.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Материјал : текстил, пластика - Шема : цвеќиња - Sweet стил фан, за совршено да се совпаѓаат со партијата и танц облечи - Силни и издржливи за секојдневна употреба - Совршен за летните олимпијади градина страни, отворено свадби, платно за украсување, итн - Само да се заедно и да уживаат ветре создадена од страна на овој фенси fan Size Табела : Должина : Околу .23cm/ 9.06 inch Unfolding дијаметар : Прибл .42cm/ 16.54 inch Package Вклучува : 2 Парче Рака fan Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Фан носителот не е вклучена.

Спецификација

Избор на клиент