Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HAOX 1:18 РК Брод Играчка, Практични Флексибилно Напредни Изработка Деца Брод Играчка за Деца Играње(Сина, Инсекти)

HAOX 1:18 РК Брод Играчка, Практични Флексибилно Напредни Изработка Деца Брод Играчка за Деца Играње(Сина, Инсекти)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

За 30min време на полнење и за 20min играње време, погоден за деца играње.Од играчка може да пливаат слободно во резервоарот за вода, када или базен.Тоа е убав подарок за децата.USB полнење, играчка има 3.7 V 320m Ah изградена-во батеријата и USB конектор за кабел, лесен за полнење.Напредни изработка, исклучително направени и изгледа како автентична риба, која носи забава за децата.Далечинскиот управувач играчка, има високо симулирани ABS пластика опашка, која може да се лулаат како флексибилно како риба.Функција : 1. Далечинскиот управувач играчка, има високо симулирани ABS пластика опашка, која може да се лулаат како флексибилно како риба.2. USB полнење, играчка има 3.7 V 320m Ah изградена-во батеријата и USB конектор за кабел, лесен за полнење.3. Од играчка може да пливаат слободно во резервоарот за вода, када или базен.Тоа е убав подарок за децата.4. Напредни изработка, исклучително направени и изгледа како автентична риба, која носи забава за децата.5. За 30min време на полнење и за 20min играње време, погоден за деца играње.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : РК Брод Играчка Материјал : ABS + Електронски Компоненти Боја : Сина РК Батерија : 3.7 V 320 m Ah Size : Прибл. 34 x 14 x 9cm / 13.4 x x 5.5 3.5 in Charging Време : Околу 30 minutes Endurance : Околу 20 minutes Remote Контрола на Далечина : За 40 meters Battery на Далечинскиот Управувач : 2 парчиња ААА 1.5 V (Не се вклучени) Функција : 2.4 G далечински управувач 4-канал играчка, напред/назад, лево / десно се претвори Пакет Листа : 1 x RC Играчка 1 x Далечински Управувач 1 x USB Полнач 1 x Прирачник 1 x Батеријата 1 x Шрафцигер 2 x Пропелер .

Спецификација

Избор на клиент