Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мотоцикл на Резервоар за Гориво Налепница, Резервоарот за Гас Заштитници, Скремблер Бензински Резервоарот за Гас Коленото Влошки одговара за Bonneville T100 T120 Thruxton Плув?

Мотоцикл на Резервоар за Гориво Налепница, Резервоарот за Гас Заштитници, Скремблер Бензински Резервоарот за Гас Коленото

DEN 405.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Соодветни Модели] - Погоден не само за aircooled велосипеди (2001-2015) : t100, Скремблер, Thruxton, Se, итн, исто така, работи добро на модерната вода за ладење близнаци (2016 година и нагоре) Улица Близнак, Улица Првенство, T100, Thruxton R, T120 итн. [Материјал] - Произведени со користење на помеша вулканизирана природна гума за да се произведуваат високо квалитетни времето отпорни соединение. [Лесна Инсталација] - Резервоарот За Гориво Налепница може да се инсталира и користи без други модификација, само откине лепило и се држи на резервоарот за гориво. [Други Детали] - Боја : Црна U-J Дизајн Пакет Листа : 1 x Резервоарот за Гас Заштитници сет (лево и право). [ГАРАНЦИЈА] - ЕДНА ГОДИНА, адаптер е направен од висок квалитет на метал & гума и дизајниран е за да се справи дури и на повеќето солиден условите на возење.Ние стоиме зад нашите производи 100% .Чистење на автомобил тело и чувајте го на чисти.Откине Лепило на Налепница и се држи на Резервоарот за Гориво.Нека стојат за 24 часа.Инсталација Чекори.Чистење на автомобил тело и чувајте го на чисти.Откине Лепило на Налепница и се држи на Резервоарот за Гориво.Нека стојат за 24 часа.Aircooled велосипеди (2001-2015) : t100, Скремблер, Thruxton, Se, итн.Модерната вода за ладење близнаци (2016 година и нагоре) Улица Близнак, Улица Првенство, T100, Thruxton R, T120 Плувка Улица Т Улица Скремблер итн.

Спецификација

Избор на клиент